Haz 3, 2020
184 Views

En güzel 10 karavan kampı

Written by

Bir yerlere yetişme telaşının olmadığı ve sadece sizin isteğinize göre şekillenen bir tatil…

Türkiye’nin en iyi 10 karavan kampı

Eşsiz doğa ve deniz

KAŞ CAMPING Merkeze yakın olan Kaş Camping denize sıfır. Burada farklı konaklama seçenekleri var. İster ağaçların arasına gizlenmiş bungalovlarda, ister yeşillerin içinde çadırlarda, isterseniz karavanınızda kalabilirsiniz. Bahar Gündoğdu: “Sabahları muhteşem bir deniz manzarasına uyanabilmek, iki adım ötedeki denize girebilmek, hem merkeze bu kadar yakın olabilmek, bir o kadar kalabalıktan uzak kalabilmek için ideal. Burası aradığım her şeyi bana veriyor.” Elektrik, su ve temel ihtiyaçların hepsi kamp alanında mevcut.

Huzurun içinde yerinizi ayırttınız mı?

ADA CAMPING CUNDA

Kamp, adanın Midilli’ye bakan kısmında. Cunda merkeze ise 3 km. uzakta. Doğal yaşamı sevenler için İstanbul’dan kaçıp dinlenmeye gelinecek güzel bir kaçış noktası. Murat Köksal, “Her sene gittiğimde Cunda’yı yeniden keşfediyorum. Denizi olduğu kadar günbatımı izlemek de çok keyifli” diyor.

Türkiye’nin en iyi 10 karavan kampı

Karadeniz’in en güzeli

ARTVİN-BORÇKA

Sadece çadır ve karavan kampçılarının gittiği Borçka, doğaseverler için ideal. Engebeli yolları olsa da gittiğinize değecek. Wilco Van Herper: “Karadeniz’de seyahat etmeyi sevmemin ilk sebebi yeşilin çok farklı tonlarını bir arada görme fırsatı. Borçka, bu keyfi yaşayabileceğiz en güzel yerlerden.”

Türkiye’nin en iyi 10 karavan kampı

Gerçek mi masal mı?

YEDİGÖLLER

Bolu’nun eşsiz doğal güzelliklerinden sadece biri. Buranın doğası kamp yapmaya iten en büyük etken. Doğanın uyanışına tanıklık edebilir, gece yıldızların göle serilişini seyredebilirsiniz. Ersin Demirel, “Yedigöller kamp için çok elverişli bir bölge, ancak Büyükgöl kıyısı karavancıların en çok tercihi” diyor.

Türkiye’nin en iyi 10 karavan kampı

Balonların içinde

KAPADOKYA KAYA CAMPING

Türkiye’deki en güzel, en donanımlı karavan ve kamp alanlarından biri. Soner Ertuğrul: “Kapadokya’nın tarihi güzelliklerini, şarap mahzenlerini, eşsiz günbatımını, sabahın erken saatlerinde balonların kalkışlarını izlemek muhteşem.”

Türkiye’nin en iyi 10 karavan kampı

Yeşil ve mavilik

HİSARÖNÜ EVCAN CAMPING

Hisarönü’nün kalbi diyebileceğimiz muhteşem bir konuma sahip. Denizin ve doğanın keyfine varabilirsiniz. Nurgül Büyükkalay: “Burası okaliptüs ağaçlarıyla kaplı ve denize sıfır olarak kurulmuş büyük bir alan. Özellikle sığ denizi ve plajıyla çocuklu ailelerin de tercihi.”

Türkiye’nin en iyi 10 karavan kampı

Ege’nin gözdesi

ÖNDER CAMPİNG – KUŞADASI

Kuşadası, doğal güzellikleri ve etkileyici manzaralarıyla kampçıların en çok ziyaret ettiği yerler arasında. Önder Camping, merkezi konumu ve her türlü konaklama seçeneği ile kampçıların beklentilerine cevap veren bir cennet.

Türkiye’nin en iyi 10 karavan kampı

Kasaba gibi

AKYAKA ORMAN KAMPI

Kalabalıktan kaçıp sığınabileceğiniz küçük bir kasaba burası. Kendi karavanınızla veya çadırınızla kalabilirsiniz. “Benim karavanım veya çadırım yok” derseniz kâgir ve bungalov evlerde de kalabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi 10 karavan kampı

Zamanın durduğu yer

GARGARA KAMP – ASOS

Oksijen deposu olan Kaz Dağları’nın eteğinde, Küçükkuyu-Asos sahil yolu üzerinde. Denize sıfır. Bahar Akıncı: “Zeytin, incir ve nar ağaçlarıyla kaplı kamp alanında bir karavanın ihtiyacı olan her şey mevcut. Assos’un berrak sularında yüzmek için  konumu mükemmel” diyor.

Türkiye’nin en iyi 10 karavan kampı

Doğayla barışık

AZMAKBAŞI CAMPING

Muğla’nın Akbük Koyu’nda yer alan kamp, göl ve deniz manzarasını beraber barındırıyor. Yeşilin arasına adeta sızıvermiş bu işletmeye ister kendi çadırınızla gelin, isterseniz çadırsız. Aynı zamanda karavan ve bungalovlarda da kalabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi 10 karavan kampı

Minirez; Bulut tabanlı AI yapay zeka fiyat skorlama, Otel rezervasyonu, Online Check-in, Tur, Gulet – Yat, Karavan, Transfer gibi birçok hizmeti gerçek zamanlı sağlayan B2C yatak bankasıdır. 

Minirez platformuna dahil olan Karavanlar, tek tıkla binlerce Otel ve Acentanın tur paketine ulaşabildiği gibi kendi hizmetlerini de bu platforma kolayca yükleyebilir.

Ödeme altyapısıyla yurtiçi vade farksız taksitli TL, yurtdışı € $ £ ile ödeme imkanı sunar.

( İş bankası, Garanti, Yapı Kredi, Akbank, Finansbank )

Article Categories:
Camping

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir